Ahoy.career Czesi i Słowaci dla twojej firmy

Ahoy.career Czesi i Słowaci dla twojej firmy
Ahoy.career Czesi i Słowaci dla twojej f URL: ahoy.career Dodano: 23.04.2020r. Godz.: 15:31 Ost. mod.:23.04.2020r. Godz.: 15:31 Wyświetleń: 71 Wyróżnij wpis ID: 12497 Link nie działa/spam ?

Ocena: 4.5/10 (4 głosów)

Ahoy! Jesteśmy międzynarodową firmą z branży human resources. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla firm, które posiadając siedzibę w Polsce, kierują swoje działania na rynek Czeski i Słowacki. Success fee - rozliczamy się za efekty, co oznacza, że otrzymujemy wynagrodzenie nie za poszukiwania, ilość dostarczonych CV, ani ilość kandydatów jaka wzięła udział w rozmowie, ale dopiero za zatrudnienie dostarczonego przez nas kandydata.

Rozumienie potrzeb - od podszewki znamy i rozumiemy społeczność Czeską i Słowacką oraz ich nastawienie do Polski i pracy w Polsce co sprawia, że wiemy jakie mają obawy i potrzeby oraz jak im sprostać.

Opieka - zapewniamy naszym kandydatom opiekę i poczucie bezpieczeństwa - kontaktujemy się z nimi w ich języku oraz wspieramy nie tylko w trakcie procesu rekrutacji, ale także podczas pierwszych miesięcy w Polsce.

Od początku do końca - docieramy do kandydatów bezpośrednio i od początku do końca uczestniczymy w procesie rekrutacji pośrednicząc między kandydatem a firmą.

Współpraca i networking - współpracujemy z Uczelniami Wyższymi oraz wieloma osobami z różnych branży w Czechach i na Słowacji. Także lokalnie - skutecznie docieramy do Czechów.

Posiadamy własne darmowe narzędzie do tworzenia życiorysów, dzięki czemu mamy dostęp do szerokiej bazy kandydatów.   

Podlinkuj stronę : Ahoy.career Czesi i Słowaci dla twojej firmy

Komentarze o stronie:

Sprawdź inne wpisy w tej kategorii:

Pracownicy.info agencja pośrednictwa pracy z Ukrainy

Pracownicy.info agencja pośrednictwa pracy z Ukrainy

Zapewniamy Kandydatów na pracowników polskim pracodawcom - dużym przedsiębiorstwom i małym firmom. Rolnictwo, budownictwo i spedycja, firmy usługowe i producenci - zapewnimy Ci dowolną ilość kandydatów, wykwalifikowanych lub nie, niezależnie od branż ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 16.02.2017r.   |   Wyświeleń: 524   |   ID: 9004

Werker.pl pośrednik w zatrudnieniu

Werker.pl pośrednik w zatrudnieniu

Już dzisiaj możesz sprawdzić co sprawia, że warto przyjrzeć się temu co mamy do zaoferowania jako pośrednik w zatrudnieniu. W swoich propozycjach mamy profesjonalne doradztwo personalne, które będzie mogło w sposób idealny korespondować z wymaganiami ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 01.06.2018r.   |   Wyświeleń: 264   |   ID: 11063

Bponetwork.pl agencja rekrutacyjna

Bponetwork.pl agencja rekrutacyjna

Firma BPO Network pomoże znaleźć pracę każdemu chętnemu do jej podjęcia. Niezależnie od wykształcenia i preferowanego stanowiska zgłoś się do agencji rekrutacyjnej, a znalezienie zatrudnienia masz gwarantowane. Prowadzisz własny biznes i brakuje ci l ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 26.11.2018r.   |   Wyświeleń: 235   |   ID: 11418

Beyondresources.pl oferty pracy

Beyondresources.pl oferty pracy

Firma znana jako Beyond Resources jest agencją pośrednictwa pracy, w której można znaleźć zróżnicowane oferty pracy w Holandii. Dzięki pomocy tej agencji można załatwić sobie pracę w uczciwych firmach zapewniających odpowiednie i godziwe warunki zatr ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 18.12.2018r.   |   Wyświeleń: 196   |   ID: 11479