Aparatowo.pl fotografia ślubna

Aparatowo.pl fotografia ślubna
Aparatowo.pl fotografia ślubna URL: aparatowo.pl Dodano: 10.07.2019r. Godz.: 12:10 Ost. mod.:10.07.2019r. Godz.: 12:11 Wyświetleń: 46 Wyróżnij wpis ID: 11916 Link nie działa/spam ?

Ocena: 4.0/10 (2 głosów)

Jesteśmy fotografami ślubnymi w Iławie i Nowym Mieście Lubawskim. Kochamy lokalne plenery i ślubno-weselne emocje. Sami jesteśmy małżeństwem, więc doskonale wiemy, jakie emocje wiążą się ze ślubem i weselem. Przeżywamy też każdy kolejny ślub jak własny i rozumiemy nasze Pary Młode. Może dlatego staramy się pomagać naszym parom na każdym kroku, kiedy tylko tego potrzebują?

Fotografujemy głównie śluby i wesela, choć nie tylko. Zajmujemy się fotografią rodzinną i biznesową, przygotowujemy dokumentacje wydarzeń. Fotografujemy też wnętrza. Jednak to właśnie fotografia na ślubie i weselu sprawia, że kochamy nasz zawód. Może ze względu emocje, jakie przeżywają Pary Młode w trakcie ślubu? Może ze względu na ogień emocji w czasie wesela? Uwielbiamy obserwować, jak Młodzi są w siebie zapatrzeni, jak ze sobą tańczą i jak zapominają o wszystkim dookoła. Uwielbiamy, gdy odkrywają to potem na zdjęciach. Kochamy ich zaskakiwać tymi zdjęciami.

Podchodzimy do tematu fotografii ślubnej bardzo poważnie.
Przygotowujemy się do ślubów. Sprawdzamy nasze aparaty, a także resztę osprzętu, czyli także karty, lampy błyskowe i baterie. Co ważne, robimy to od podstaw przed każdą kolejną imprezą. Przygotowując się do drogi, sprawdzamy dokładne adresy sal weselnych i kościołów, uwzględniając objazdy i trasy alternatywne, biorąc też pod uwagę czasy przejazdów.

Nic nas nie zaskoczy :)

No i notatki na temat upodobań naszych Par Młodych... Spisujemy je w czasie spotkań przed ślubem. Dzięki temu robimy zdjęcia o jakich Pary Młode marzą!

Korzystamy z legalnego oprogramowania, wspieramy je programami antywirusowymi i mamy procedury bezpieczeństwa - dbamy o dane nie tylko zgodnie z RODO, ale także zapobiegamy ich utracie.

Wiemy jak ważne są Wasze zdjęcia ślubne, dlatego mamy kopie zapasowe wszystkich zdjęć jakie robimy na ślubach. Robimy je na różnych etapach na zlecenia, czasami już w trakcie trwania imprezy.

  • Nazwa firmy: Aparatowo.pl
  • Adres firmy: Wyspiańskiego 44
  • Kod: 13-300
  • Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
  • Województwo: Warmińsko-mazurskie
Podlinkuj stronę : Aparatowo.pl fotografia ślubna

Komentarze o stronie:

Sprawdź inne wpisy w tej kategorii:

Fotovideokmiecik.pl - fotograf ślubny Nowy Sącz

Fotovideokmiecik.pl - fotograf ślubny Nowy Sącz

Ślub jest jednym z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Warto uwiecznić te niezapomniane momenty w postaci filmów czy zdjęć. Pomóc może w tym firma działające w obrębie miasta Nowy Sącz – Foto Video Kmiecik. Fotograf ślubny oraz kamerzyst ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 14.10.2015r.   |   Wyświeleń: 594   |   ID: 5947

Sweetmemory.pl - zdjęcia ślubne Katowice

Sweetmemory.pl - zdjęcia ślubne Katowice

Jeżeli są Państwo zainteresowani doskonałej jakości fotografią ślubną, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo Sweet Memory Fotografia. Proponujemy także możliwość wykonania fotografii najmłodsz ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 23.11.2015r.   |   Wyświeleń: 1049   |   ID: 6184

Fotoursus.pl ślubne sesje zdjęciowe

Fotoursus.pl ślubne sesje zdjęciowe

W Warszawie znajduje się siedziba zakładu fotograficznego prowadzonego przez Magdę i Piotra Margas. Jesteśmy profesjonalną firmą, która swoim Klientom proponuje szeroki wybór usług. Robimy profesjonalne zdjęcia do dokumentów, odbitki, fotoobrazy, gad ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 27.06.2016r.   |   Wyświeleń: 382   |   ID: 7761

Kasprzaka29.pl wywoływanie zdjęć Łódź

Kasprzaka29.pl wywoływanie zdjęć Łódź

Nasz zakład fotograficzny zajmuje się realizacją takich zadań jak wywoływanie zdjęć w różnych wielkościach, z różnego typu nośników, robienie czarno-białych oraz kolorowych wydruków, oraz wszelkiego rodzaju fotografii typu zdjęcia do legitymacji, dow ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 01.08.2017r.   |   Wyświeleń: 659   |   ID: 9907