EMMAR - transport surowców wtórnych
EMMAR - transport surowców wtórnych
EMMAR - transport surowców wtórnych URL: emmar.com.pl Dodano: 19.06.2024r. Godz.: 14:40 Ost. mod.: 19.06.2024r. Godz.: 14:40 Wyświetleń: 105 Wyróżnij wpis ID: 17026 Link nie działa/spam ?

Ocena: 5.4/10 (5 głosów)

Firma EMMAR (EMMAR. com. pl) to uznany lider w dziedzinie transportu odpadów oraz surowców wtórnych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się również w transporcie paliw alternatywnych oraz kompleksowej obsłudze systemów BDO, DPR i EDPR. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w transporcie odpadów, w tym odpadów niebezpiecznych, możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Nasza flota nowoczesnych pojazdów, wyposażona w ruchome podłogi, wanny i kontenery, pozwala na elastyczny transport odpadów. Dzięki temu możemy dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Pośredniczymy również pomiędzy firmami wytwarzającymi odpady a ich odbiorcami, co umożliwia skuteczne zarządzanie przepływem odpadów i surowców.

EMMAR kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i ekologię. Specjalizujemy się w transporcie paliw alternatywnych, takich jak paliwa RDF oraz paliwo z odpadów. Dzięki naszej działalności przyczyniamy się do ochrony środowiska, minimalizując negatywny wpływ odpadów na otoczenie. Nasza oferta obejmuje transport surowców wtórnych, takich jak tworzywa sztuczne, papier, folia, tetrapak, złom i szkło opakowaniowe.

Współpracujemy z sortowniami odpadów i recyklerami w Polsce oraz w innych krajach europejskich, w tym na Łotwie, Słowacji i w Czechach. Dzięki temu możemy zapewnić sprawny i bezpieczny transport oraz odbiór surowców wtórnych. Obsługujemy również zakłady produkcyjne, oferując profesjonalny odbiór i skup surowców wtórnych.

Oferujemy również kompleksową obsługę systemów BDO, DPR i EDPR, co pozwala naszym klientom na pełną zgodność z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz efektywne zarządzanie dokumentacją. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że EMMAR jest zaufanym partnerem w branży transportu odpadów i surowców wtórnych.

  • Nazwa firmy: EMMAR
  • Adres firmy: Niepołomice
  • Kod pocztowy: 32-005
  • Miasto: Niepołomice
  • Województwo: Małopolskie
Podlinkuj stronę : EMMAR - transport surowców wtórnych
Komentarze o stronie:

Sprawdź inne wpisy w tej kategorii:

Multibus mikrobusy Poznań

Multibus mikrobusy Poznań

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją jaką przygotowała dla Państwa Korporacja Transportowo-Autokarowa Multibus. Polecamy przewóz osób w kraju i za granicą. Naszą ekipę tworzy zespół doświadczonych kierowców. Klientom proponujemy wypożycz ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 21.01.2016r.   |   Wyświeleń: 1133   |   ID: 6591

Bit Logistics

Bit Logistics

Bit Logistics to nowatorska firma, która świadczy usługi logistyczno-spedycyjne w zakresie transportu drogowego krajów europejskich. Główną motywacją biznesu jest rozwój oraz zadowolenie klienta. Firma cechuje się stateczną sytuacją na rynku oraz utr ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 02.09.2016r.   |   Wyświeleń: 890   |   ID: 8200

Inter-Bus przewóz osób do Austrii Żary

Inter-Bus przewóz osób do Austrii Żary

W Żarach znajduje się siedziba firmy Inter-Bus. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo świadczące usługi przewozowe od 2004 roku. Oferujemy przewozy krajowe i zagraniczne (Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwajcaria i Luksemburg). Obsługujemy wycie ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 08.12.2016r.   |   Wyświeleń: 834   |   ID: 8705

Fortunataxi.pl - tanie taxi w Łodzi

Fortunataxi.pl - tanie taxi w Łodzi

Zapraszamy do korzystania z przejazdów naszymi ekologicznymi i wygodnymi taksówkami. Realizujemy przejazdy całą dobę 7 dni w tygodniu. Zostań naszym pasażerem, wracaj do nas i korzystaj z promocyjnych przejazdów przeznaczonych dla stałych klientów. P ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 16.03.2022r.   |   Wyświeleń: 365   |   ID: 15120