Extendo.pl office 365 dla firm

Extendo.pl office 365 dla firm
Extendo.pl office 365 dla firm URL: www.extendo.pl Dodano: 15.07.2015r. Godz.: 20:34 Ost. mod.: 15.07.2015r. Godz.: 20:34 Wyświetleń: 1034 Wyróżnij wpis ID: 5123 Link nie działa/spam ?

Ocena: 3.5/10 (32 głosów)

Słuchamy. Aby wdrożenie usług cloud computing miało sens, musimy poznać potrzeby i oczekiwania Twojej firmy. Chcemy wiedzieć w jakich obszarach możemy usprawnić działania Twoich pracowników i co jest najważniejsze, żeby Twój biznes rozwijał się jeszcze szybciej.

Analizujemy. Przed rozpoczęciem planowania i określeniem zakresu zadań, należy zapoznać się z aktualnym stanem rzeczy. Pozwoli to zaplanować wdrożenie tak, aby przebiegło sprawnie i nie powodowało niepotrzebnych problemów oraz nie generowało dodatkowych kosztów. Dokładna analiza daje jasny obraz wymaganych działań sposobu realizacji.

Planujemy. Po zebraniu niezbędnych informacji, mamy możliwość odpowiedniego zaplanowania poszczególnych kroków i etapów wdrożenia. Plan układamy kierując się specyfiką pracy w Twojej firmie. Tworzymy go z Twoim udziałem, ponieważ rozumiemy, że to właśnie Ty wiesz najlepiej, co jest dobre dla Twojej firmy.

Wdrażamy. Implementacja odbywa się zgodnie z ustalonym planem i harmonogramem. Jednak pozostajemy elastyczni i otwarci na zmiany, jeśli sytuacja wymaga modyfikacji schematu działań. Na każdym etapie pozostajemy w kontakcie z Tobą i Twoimi pracownikami, abyście mogli w pełni kontrolować przebieg wdrożenia.

Uczymy. Żeby Twoja firma mogła w pełni wykorzystać możliwości płynące z pracy w chmurze i dostępnych aplikacji, muszą posiadać odpowiednią wiedzę. Jako profesjonalny partner wdrożeniowy, oferujemy szkolenie dla wszystkich użytkowników, które również jest zaplanowane pod kątem pełnionej funkcji w firmie i stojących przed nimi zadań.

Wspieramy. Chcąc zapewnić kompletną i profesjonalną obsługę naszym klientom, świadczymy wsparcie na każdym etapie korzystania z usług cloud. Nie tylko wspieramy w kwestiach bieżącego użytkowania, ale także pomagamy Twojej firmie wejść na kolejne poziomy zaawansowania w wykorzystaniu dostępnych technologii. Celem zawsze jest jak najlepsze wykorzystanie zasobów Twojego przedsiębiorstwa, a wynikiem maksymalizacja Twoich zysków.

  • Nazwa firmy: Extendo.pl sp. z o.o.
  • Adres firmy: Ząbkowicka 12
  • Kod pocztowy: 60-166
  • Miasto: Poznań
  • Województwo: Wielkopolskie
  • NIP: 779-242-80-35
  • Telefon: +48 (61) 834 36 35
  • E-Mail: office@extendo.pl
Podlinkuj stronę : Extendo.pl office 365 dla firm

Komentarze o stronie:

Sprawdź inne wpisy w tej kategorii:

Program do pozycjonowania

Program do pozycjonowania

Dzięki aplikacji SeoLight 2 przeprowadzisz niewielkim kosztem kampanię SEO swoich witryn internetowych. Kupując pojedynczą licencję aplikacji, możesz pozycjonować dowolną ilość witryn. Licencja uprawnia również do darmowych aktualizacji baz katalogów ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 04.08.2013r.   |   Wyświeleń: 2202   |   ID: 1236

Prezentika.com.pl prezentacje prezi

Prezentika.com.pl prezentacje prezi

Prezentika to nowoczesna strona internetowa, która dla wszystkich zainteresowanych osób udostępnia możliwość skorzystania ze świetnego i wyjątkowego narzędzia, Power Point. Narzędzie to służy do obróbki graficznej, umożliwia tworzyć nowoczesne i fasc ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 21.07.2014r.   |   Wyświeleń: 7389   |   ID: 2811

Point Manager

Point Manager

Zarządzanie obiektami sportowymi będzie łatwym zadaniem, jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z oferty, która została przygotowana przez firmę PointManager, której siedziba znajduje się w Katowicach. Zapewniamy dużą liczbę opcji stworzonego p ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 30.12.2014r.   |   Wyświeleń: 870   |   ID: 3931

Novacura.pl

Novacura.pl

Doskonalenie procesów i podstawowych funkcji przedsiębiorstw zgodnie z ich potrzebami biznesowymi to zakres działalności firmy Novacura AB z Goteborga. Poza Szwecją mamy biura w Norwegii, Holandii, Polsce, Finlandii i Stanach Zjednoczonych. Dysponuje ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 18.05.2021r.   |   Wyświeleń: 143   |   ID: 13717