Extendo.pl office 365 dla firm

Extendo.pl office 365 dla firm
Extendo.pl office 365 dla firm URL: www.extendo.pl Dodano: 15.07.2015r. Godz.: 20:34 Ost. mod.: 15.07.2015r. Godz.: 20:34 Wyświetleń: 1222 Wyróżnij wpis ID: 5123 Link nie działa/spam ?

Ocena: 3.5/10 (36 głosów)

Słuchamy. Aby wdrożenie usług cloud computing miało sens, musimy poznać potrzeby i oczekiwania Twojej firmy. Chcemy wiedzieć w jakich obszarach możemy usprawnić działania Twoich pracowników i co jest najważniejsze, żeby Twój biznes rozwijał się jeszcze szybciej.

Analizujemy. Przed rozpoczęciem planowania i określeniem zakresu zadań, należy zapoznać się z aktualnym stanem rzeczy. Pozwoli to zaplanować wdrożenie tak, aby przebiegło sprawnie i nie powodowało niepotrzebnych problemów oraz nie generowało dodatkowych kosztów. Dokładna analiza daje jasny obraz wymaganych działań sposobu realizacji.

Planujemy. Po zebraniu niezbędnych informacji, mamy możliwość odpowiedniego zaplanowania poszczególnych kroków i etapów wdrożenia. Plan układamy kierując się specyfiką pracy w Twojej firmie. Tworzymy go z Twoim udziałem, ponieważ rozumiemy, że to właśnie Ty wiesz najlepiej, co jest dobre dla Twojej firmy.

Wdrażamy. Implementacja odbywa się zgodnie z ustalonym planem i harmonogramem. Jednak pozostajemy elastyczni i otwarci na zmiany, jeśli sytuacja wymaga modyfikacji schematu działań. Na każdym etapie pozostajemy w kontakcie z Tobą i Twoimi pracownikami, abyście mogli w pełni kontrolować przebieg wdrożenia.

Uczymy. Żeby Twoja firma mogła w pełni wykorzystać możliwości płynące z pracy w chmurze i dostępnych aplikacji, muszą posiadać odpowiednią wiedzę. Jako profesjonalny partner wdrożeniowy, oferujemy szkolenie dla wszystkich użytkowników, które również jest zaplanowane pod kątem pełnionej funkcji w firmie i stojących przed nimi zadań.

Wspieramy. Chcąc zapewnić kompletną i profesjonalną obsługę naszym klientom, świadczymy wsparcie na każdym etapie korzystania z usług cloud. Nie tylko wspieramy w kwestiach bieżącego użytkowania, ale także pomagamy Twojej firmie wejść na kolejne poziomy zaawansowania w wykorzystaniu dostępnych technologii. Celem zawsze jest jak najlepsze wykorzystanie zasobów Twojego przedsiębiorstwa, a wynikiem maksymalizacja Twoich zysków.

  • Nazwa firmy: Extendo.pl sp. z o.o.
  • Adres firmy: Ząbkowicka 12
  • Kod pocztowy: 60-166
  • Miasto: Poznań
  • Województwo: Wielkopolskie
  • NIP: 779-242-80-35
  • Telefon: +48 (61) 834 36 35
  • E-Mail: office@extendo.pl
Podlinkuj stronę : Extendo.pl office 365 dla firm

Komentarze o stronie:

Sprawdź inne wpisy w tej kategorii:

Testspring.pl

Testspring.pl

Na łamach tego internetowego serwisu znaleźć można bardzo konkurencyjną ofertę w zakresie testowania aplikacji oraz oprogramowania. Jeśli zajmujesz się tworzeniem programów i zależy Ci na nawiązaniu współpracy z doświadczoną firmą, która przeprowadzi ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 09.05.2014r.   |   Wyświeleń: 1176   |   ID: 2385

ESET antywirus najlepszy w swojej klasie

ESET antywirus najlepszy w swojej klasie

Zabezpiecz swój sprzęt komputerowy przed wszelkimi atakami płynącymi z Internetu i zakup antywirus ESET NOD32 Antivirus. Ten program bezpieczeństwa uchroni Cię przed stratą plików bądź popsuciem się sprzętu oraz innymi inwazjami, które powodują wirus ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 23.07.2014r.   |   Wyświeleń: 1168   |   ID: 2840

Asc.altkom.pl consulting IT

Asc.altkom.pl consulting IT

Jako jeden z najdłużej obecnych na rynku przedstawicieli sektora software house w Polsce chcemy zaproponować szeroki wachlarz rozwiązań jeśli chodzi o dedykowane oprogramowanie dla naszych klientów. Nasze dedykowane oprogramowanie na zamówienie to we ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 01.06.2018r.   |   Wyświeleń: 512   |   ID: 11056

Jkorion.pl - systemy ERP w e-biznesie

Jkorion.pl - systemy ERP w e-biznesie

Systemy ERP są idealnymi narzędziami do optymalizacji procesów, które zachodzą w danej firmie. ERP może być stosowane we wszystkich działach funkcjonujących w przedsiębiorstwie - planowanie produkcji, wykonanie obowiązków, serwis, dział finansowy, cz ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 04.10.2022r.   |   Wyświeleń: 194   |   ID: 15543