Nowy.marketing

Nowy.marketing
Nowy.marketing URL: nowy.marketing Dodano: 18.05.2015r. Godz.: 8:43 Ost. mod.: 18.05.2015r. Godz.: 8:43 Wyświetleń: 1096 Wyróżnij wpis ID: 4870 Link nie działa/spam ?

Ocena: 3.8/10 (37 głosów)

Tradycyjne teksty SEO do pozycjonowania stron, czyli popularne precle i opisy do katalogów powoli odchodzą do lamusa. To efekt zmiany algorytmu Google, który coraz bardziej docenia teksty jakościowe. Także klienci chętniej czytają teksy zawierające informacje wartościowe, przydatne, z których mogą korzystać w życiu codziennym lub wzbogacać swoją wiedzę. Otwiera to nowe możliwości dla content marketing, czyli marketingu treści. Tylko artykuły wysokiej jakości przyciągną uwagę internautów i uczynią z nich ewentualnych klientów.

Agencja Nowy. Marketing wychodząc naprzeciw tym trendom stworzyła innowacyjną platformę oferującą kompleksowy marketing internetowy. W ramach oferty proponuje profesjonalne doradztwo odnośnie kampanii promocyjnej.

Najlepsze efekty przynoszą artykuły sponsorowane, które jako teksty wartościowe mogą być umieszczone na ponad 2000 portalach tematycznych i blogach, marketing szeptany, reklama AdWords.

W ramach content marketingu agencja może przygotować bardzo cenione przez klientów tutoriale, filmy wideo czy ifonografiki. Marketing internetowy jest skuteczny wtedy, gdy adresowany jest do konkretnej grupy odbiorców i tą skuteczność zapewnia Agencja opracowując odpowiedni profil klientów.

Kopalnią wiedzy jest prowadzony na stronie blog marketingowy wyjaśniający zasady działania poszczególnych elementów marketingu internetowego oraz trendy w najbliższej przyszłości. Pozwala on zarówno firmom jak i agencjom marketingowym na dostosowanie działań promocyjnych do najnowszych wymagań wyszukiwarek i klientów.

Nowy. Marketing to agencja, która wie jak osiągnąć sukces w wirtualnym świecie.

Podlinkuj stronę : Nowy.marketing

Komentarze o stronie:

Sprawdź inne wpisy w tej kategorii:

Reklamy firm ubezpieczeniowych

Reklamy firm ubezpieczeniowych

Kwestia ubezpieczenia samochodu często wiąże się rozterkami: u kogo ubezpieczyć? Wiadomo, że tam gdzie najlepiej, tylko często jest tak, że to właśnie w dużej mierze reklama telewizyjna przekonuje nas do zakupu. Ilona Dzierzgowska, Agent Ubezpieczeni ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 13.08.2013r.   |   Wyświeleń: 1528   |   ID: 1262

FeelFelt - gadżety reklamowe z filcu

FeelFelt - gadżety reklamowe z filcu

Feelfelt.pl to strona, na której prezentowane są produkty marki Feelfelt. To przede wszystkim unikalne gadżety reklamowe z filcu, które przeznaczone są głównie do agencji reklamowych. Produkty tej firmy tworzone są w oparciu o nowoczesne projekty, za ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 14.08.2015r.   |   Wyświeleń: 1146   |   ID: 5613

Badaniaankietowe.pl

Badaniaankietowe.pl

Niezależna agencja badawcza zajmująca się analizą danych marketingowych oraz realizacją badań ankietowych. Posiadamy sieć wyspecjalizowanych ankieterów rozlokowanych na terenie całej Polski dzięki czemu możemy sprawnie realizować projekty badawcze w ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 30.05.2018r.   |   Wyświeleń: 560   |   ID: 11055

BIEL-FLAG

BIEL-FLAG

BIEL - FLAG Flagi, Bandery, Reklamy Sp. z o. o. - polski producent flag. Produkujemy flagi na zamówienie, państwowe oraz urzędowe. Mamy w swoim asortymencie wiele rodzajów flag produkowanych z najwyższej jakości materiałów. W naszym asortymencie znaj ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 20.03.2023r.   |   Wyświeleń: 50   |   ID: 15946