Nowy.marketing

Nowy.marketing
Nowy.marketing URL: nowy.marketing Dodano: 18.05.2015r. Godz.: 8:43 Ost. mod.: 18.05.2015r. Godz.: 8:43 Wyświetleń: 1237 Wyróżnij wpis ID: 4870 Link nie działa/spam ?

Ocena: 3.8/10 (39 głosów)

Tradycyjne teksty SEO do pozycjonowania stron, czyli popularne precle i opisy do katalogów powoli odchodzą do lamusa. To efekt zmiany algorytmu Google, który coraz bardziej docenia teksty jakościowe. Także klienci chętniej czytają teksy zawierające informacje wartościowe, przydatne, z których mogą korzystać w życiu codziennym lub wzbogacać swoją wiedzę. Otwiera to nowe możliwości dla content marketing, czyli marketingu treści. Tylko artykuły wysokiej jakości przyciągną uwagę internautów i uczynią z nich ewentualnych klientów.

Agencja Nowy. Marketing wychodząc naprzeciw tym trendom stworzyła innowacyjną platformę oferującą kompleksowy marketing internetowy. W ramach oferty proponuje profesjonalne doradztwo odnośnie kampanii promocyjnej.

Najlepsze efekty przynoszą artykuły sponsorowane, które jako teksty wartościowe mogą być umieszczone na ponad 2000 portalach tematycznych i blogach, marketing szeptany, reklama AdWords.

W ramach content marketingu agencja może przygotować bardzo cenione przez klientów tutoriale, filmy wideo czy ifonografiki. Marketing internetowy jest skuteczny wtedy, gdy adresowany jest do konkretnej grupy odbiorców i tą skuteczność zapewnia Agencja opracowując odpowiedni profil klientów.

Kopalnią wiedzy jest prowadzony na stronie blog marketingowy wyjaśniający zasady działania poszczególnych elementów marketingu internetowego oraz trendy w najbliższej przyszłości. Pozwala on zarówno firmom jak i agencjom marketingowym na dostosowanie działań promocyjnych do najnowszych wymagań wyszukiwarek i klientów.

Nowy. Marketing to agencja, która wie jak osiągnąć sukces w wirtualnym świecie.

Podlinkuj stronę : Nowy.marketing

Komentarze o stronie:

Sprawdź inne wpisy w tej kategorii:

IWizerunek.pl - wizerunek w internecie

IWizerunek.pl - wizerunek w internecie

Ochrona wizerunku firmy w Internecie jest bardzo ważna, w przypadku zaistnienia sytuacji kryzysowej jej skutki biznesowe mogą być długofalowe i bardzo uciążliwe. Dzięki firmie iWizerunek możecie skutecznie radzić sobie w przypadku pojawiania się taki ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 05.07.2015r.   |   Wyświeleń: 1151   |   ID: 5260

Rodaaldona.com coaching Łódź

Rodaaldona.com coaching Łódź

Każdy ma swoją własną drogę po moc, która powoduje, że może odnaleźć właściwe miejsce w swojej codzienności. Owo pojęcie drogi po moc nie jest tutaj przypadkowe, gdyż jest to pewne motto w działaniach łódzkiego coacha, pani Aldony Roda. To wysoko wys ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 09.04.2017r.   |   Wyświeleń: 807   |   ID: 9292

Testin.pl strony www

Testin.pl strony www

Prowadzona przez nas firma zapewnia kompleksową obsługę firm, które są zainteresowane pełną obecnością w internecie. Tworzymy bardzo nowoczesne, interesujące strony internetowe, zapewniamy ich właściwe oraz skuteczne pozycjonowanie w Google, projektu ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 21.12.2017r.   |   Wyświeleń: 757   |   ID: 10535

Channelopinion.com skuteczne zarządanie opiniani

Channelopinion.com skuteczne zarządanie opiniani

Zadbaj o widoczność swojego obiektu w Google Moja Firma, dowiedz się jak opinie wpływają na postrzeganie Twojego hotelu i odpowiadaj na nie w mgnieniu oka! Dzięki naszym powiadomieniom mailowym i smsowym, żadna opinia Ci nie umknie i udzielisz odpowi ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 18.10.2019r.   |   Wyświeleń: 522   |   ID: 12079