Nowy.marketing

Nowy.marketing
Nowy.marketing URL: nowy.marketing Dodano: 18.05.2015r. Godz.: 8:43 Ost. mod.:18.05.2015r. Godz.: 8:43 Wyświetleń: 721 Wyróżnij wpis ID: 4870 Link nie działa/spam ?

Ocena: 4.6/10 (23 głosów)

Tradycyjne teksty SEO do pozycjonowania stron, czyli popularne precle i opisy do katalogów powoli odchodzą do lamusa. To efekt zmiany algorytmu Google, który coraz bardziej docenia teksty jakościowe. Także klienci chętniej czytają teksy zawierające informacje wartościowe, przydatne, z których mogą korzystać w życiu codziennym lub wzbogacać swoją wiedzę. Otwiera to nowe możliwości dla content marketing, czyli marketingu treści. Tylko artykuły wysokiej jakości przyciągną uwagę internautów i uczynią z nich ewentualnych klientów.

Agencja Nowy. Marketing wychodząc naprzeciw tym trendom stworzyła innowacyjną platformę oferującą kompleksowy marketing internetowy. W ramach oferty proponuje profesjonalne doradztwo odnośnie kampanii promocyjnej.

Najlepsze efekty przynoszą artykuły sponsorowane, które jako teksty wartościowe mogą być umieszczone na ponad 2000 portalach tematycznych i blogach, marketing szeptany, reklama AdWords.

W ramach content marketingu agencja może przygotować bardzo cenione przez klientów tutoriale, filmy wideo czy ifonografiki. Marketing internetowy jest skuteczny wtedy, gdy adresowany jest do konkretnej grupy odbiorców i tą skuteczność zapewnia Agencja opracowując odpowiedni profil klientów.

Kopalnią wiedzy jest prowadzony na stronie blog marketingowy wyjaśniający zasady działania poszczególnych elementów marketingu internetowego oraz trendy w najbliższej przyszłości. Pozwala on zarówno firmom jak i agencjom marketingowym na dostosowanie działań promocyjnych do najnowszych wymagań wyszukiwarek i klientów.

Nowy. Marketing to agencja, która wie jak osiągnąć sukces w wirtualnym świecie.

Podlinkuj stronę : Nowy.marketing

Komentarze o stronie:

Sprawdź inne wpisy w tej kategorii:

Semtec - pozycjonowanie sklepów i stron

Semtec - pozycjonowanie sklepów i stron

Nasza agencja seo od bardzo wielu lat oferuje kompleksowe pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Przeprowadzamy profesjonalny audyt stron i zajmujemy się kompleksową optymalizacją witryn. Dzięki Nam Twoja strona firmowa będzie zdecydowanie lep ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 30.09.2015r.   |   Wyświeleń: 630   |   ID: 5857

Biostat - oferta firmy badawczej

Biostat - oferta firmy badawczej

Badania naukowe to rozwiązanie, które znajduje zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie życia. Bardzo ważne jest to, aby działania badawcze były wykonane w sposób fachowy i rzetelny, dlatego też warto zlecić to zadanie profesjonalistom. Biostat t ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 15.03.2017r.   |   Wyświeleń: 362   |   ID: 9181

Alte Media reklama na YouTube

Alte Media reklama na YouTube

Firma Alte Media specjalizuje się w zagadnieniach powiązanych z marketingiem internetowym. Oferujemy szeroki zakres czynności, co sprawia, że mamy gwarancję, że każdy klient znajdzie u nas interesującą dla siebie propozycję. Trudnimy się także organi ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 11.07.2017r.   |   Wyświeleń: 262   |   ID: 9811

Channelopinion.com skuteczne zarządanie opiniani

Channelopinion.com skuteczne zarządanie opiniani

Zadbaj o widoczność swojego obiektu w Google Moja Firma, dowiedz się jak opinie wpływają na postrzeganie Twojego hotelu i odpowiadaj na nie w mgnieniu oka! Dzięki naszym powiadomieniom mailowym i smsowym, żadna opinia Ci nie umknie i udzielisz odpowi ...
szczegóły wpisu »

Dodano: 18.10.2019r.   |   Wyświeleń: 73   |   ID: 12079